OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Працевлаштування ветеранів у Львові: мережа ОККО приєдналася до меморандуму

Працевлаштування ветеранів у Львові: мережа ОККО приєдналася до меморандуму
14 лют. 2024 р.

Мережа ОККО підписала меморандум зі Львівською міською радою, благодійним фондом UNBROKEN та професійною HR-спільнотою Львова, мета якого максимально сприяти працевлаштуванню ветеранів і ветеранок війни та  їхній інтеграції у цивільне життя.

Загалом до меморандуму приєдналися 27 бізнесів, які працюють у Львові. Серед них і ще одна з компаній холдингу OKKO Group – «Концерн Хлібпром».

«348 працівників ОККО нині боронять Україну. За кожним із них компанія зберігає робоче місце і продовжує виплачувати зарплату. А тих, хто демобілізується ми радо приймаємо у команді і поважаємо наших героїв,– коментує HRD OKKO Євгенія Кузьминська. –Крім того, наша компанія ще задовго до повномасштабної війни почала впроваджувати принципи безбар’єрності у свої  корпоративні стандарти. А останнім часом ми уже співпрацювали у сфері інклюзивності з фондом UNBROKEN - за допомогою програми лояльності Fishka, ініціатором якої є ОККО, вдалося зібрати понад 30 мільйонів гривень для реабілітаційного центру; запустили разом з Uklon інклюзивний клас авто у Львові. Тож наша участь у цьому меморандумі є логічним продовженням відповідальної позиції бізнесу».

В рамках меморандуму учасники планують активно ділитися власним досвідом, реалізовувати спільні проєкти, втілювати успішні зовнішні практики – усе, що допоможе людям, які повернулися з війни, знову влитися у цивільне життя і знайти роботу.

Поділися з друзями: