OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

У 2024 РОЦІ МЕРЕЖА ОККО ПЛАНУЄ ВСТАНОВИТИ ДВОСТОРОННІ КАСИ САМООБСЛУГОВУВАННЯ ЩЕ НА 80 АЗК

У 2024 РОЦІ МЕРЕЖА ОККО ПЛАНУЄ ВСТАНОВИТИ ДВОСТОРОННІ КАСИ САМООБСЛУГОВУВАННЯ ЩЕ НА 80 АЗК
2 лют. 2024 р.

ОККО в 2024 році планує інвестувати 10 млн грн у встановлення на АЗК мережі двосторонніх кас, які діють за принципом самообслуговування. Такі каси планується встановити ще на 80 АЗК, що допоможе пришвидшити обслуговування клієнтів.

Двосторонні каси в 2023 році компанія вже протестувала на 21 АЗК у Львові, Києві та Київській області. Оскільки новий сервіс користувався попитом серед клієнтів, прийнято рішення його масштабувати.

За допомогою двосторонніх кас можна розрахуватись за пальне, страви та напої з кафе чи товари з магазину (за винятком алкогольно-тютюнової продукції). Діють, як банківські картки, так і паливні картки, талони у випадку пального. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу клієнту легко здійснити покупку, крім того, у разі необхідності за цими ж касами може працювати й оператор АЗК.

Нагадаємо також, що на всіх АЗК мережі для зручності клієнтів працює і сервіс OKKO PAY, за допомогою якого оплатити пальне, їжу з кафе чи товари з магазину можна безпосередньо на колонці. Для цього лише потрібно мати у смартфоні завантажену аплікацію FISHKA.

Поділися з друзями: