OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

У мережі ОККО розпочав роботу поштовий сервіс

У мережі ОККО розпочав роботу поштовий сервіс
16 квіт. 2019 р.

Упродовж першого кварталу 2019 року на 150 автозаправних комплексах мережі ОККО було відкрито поштові міні-відділення компанії Meest Express. Тож тепер, заїхавши на АЗК, можна не тільки заправити авто, смачно перекусити в дорозі, а й надіслати чи отримати посилку у найбільш зручному для себе місці та у будь-який час. Адже працюватиме сервіс цілодобово.

«За темпами росту електронної комерції Україна сьогодні посідає друге місце в Європі. Українці все частіше замовляють товари онлайн, а отже й зростає попит на послуги поштової логістики та пункти, де можна отримати своє замовлення у максимально зручний для себе час. Поява на наших АЗК нового сервісу – це  логічне продовження концепції компанії – надавати клієнтові максимум послуг в одному місці», – каже маркетинг-директор мережі АЗК ОККО Василь Дмитрів.

Міні-відділення Meest Express обслуговуватимуть відправлення вагою до 10 кілограмів. Відправлення можна здійснити як у межах України, так і за кордон, в тому числі з допомогою автоматичних терміналів самообслуговування. При цьому попереднє оформлення замовлень клієнти мають зробити у своєму особистому кабінеті сервісу Meest Express.

«Поява міні-відділень Meest Express на АЗК ОККО – важливий етап розширення наших послуг. Заправки OKKO є доступними і зручними для споживачів, а також, що вкрай важливо, працюють цілодобово. Ми сподіваємося на довгу та взаємовигідну співпрацю, адже компанія має високу та надійну репутацію»,– розповів Ростислав Кісіль, президент міжнародної групи компаній Meest, до складу якої входить Meest Express.

Поділися з друзями: