OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Засновник ОККО Group очолив новий комітет Федерації роботодавців України

Засновник ОККО Group очолив новий комітет Федерації роботодавців України
6 груд. 2019 р.

Про створення комітету стратегічних ініціатив, інвестиційної та податкової політики ФРУ було оголошено під час бізнес-зустрічі Ukrainian Employers Annual Meeting, яка відбулася 4 грудня в Києві. Головою нового комітету став Віталій Антонов, засновник ОККО Group.

«Мене не полишає думка, про те, що за час нашої незалежності, на жаль, так і не було сформовано міцного кластеру бізнес-еліти. Об'єднання, яке б діяло незалежно від зміни політичних настроїв у країні. Змінюється політична сила – змінюється й вектор руху... У якомусь сенсі українці навіть вже звикли до цього явища. Бізнес у більшості випадків також змушений балансувати у цих умовах. На мою думку, Федерація роботодавців України, яка об'єднує керівників та власників міцних компаній, тих, хто створює робочі місця, сплачує податки, будує економіку держави, створює її додану вартість, залучає інвестиції, має повне право стати цим самим кластером.

На бізнес-зустрічі ми багато говорили про те, якою ми хочемо бачити Україну та що для цього всім нам необхідно зробити. В результаті - прийняли на себе відповідальність й вирішили створити комітет стратегічних ініціатив, інвестиційної та податкової політики, який мені довірили очолити. Дякую за довіру всім членам ФРУ. Впевнений, що таким чином ми будемо більш незалежні від політичної кон’юнктури й будемо будувати Україну виключно на засадах ринкової економіки», – зазначив Віталій Антонов.

Мета зустрічі, яка зібрала роботодавців зі всієї країни, керівників холдингів та підприємств, лідерів регіональних та галузевих об’єднань – підвести підсумки року, обговорити рекомендації для Уряду на 2020 рік.

Поділися з друзями: