OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Засновник OKKO Group – серед кращих топменеджерів України

Засновник OKKO Group – серед кращих топменеджерів України
3 черв. 2021 р.

У новому журналі «Фокус» вийшов традиційний щорічний рейтинг кращих топменеджерів України, в якому відзначив 36 кращих управлінця – по 3 у 12 різних галузях економіки. Уже шостий рік поспіль засновник OKKO Group та президент компанії ОККО Віталій Антонов входить до списку кращих СЕО країни. Нині він у ТОП-3 в сегменті «Енергетика та нафтогаз».

Основним критерієм вибору при укладанні рейтингу було опитування 30 галузевих експертів та учасників відповідних ринків, які провели журналісти «Фокуса». Експерти за 10-бальною шкалою оцінювали популярність (публічність), досягнення на посаді і репутацію та впливовість управлінців.

На думку видання, у 2021 році стало зрозумілим те, що прибуток і маржинальність бізнесу — це не головні речі. Важливі люди та їх рішення, адже саме вони безпосередньо впливають на підсумковий стан компанії, її фінансові показники та EBITDA. І в кризу завжди виграє той, хто привернув на свій бік сміливих і професійних управлінців. Тому що в складні часи бренд, історія і навіть кількість ресурсів відіграють меншу роль, ніж особистості, які стоять на чолі бізнесу.

Повний список топменеджерів, що увійшли до рейтингу можна подивитись тут.

Поділися з друзями: