OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

«Зігріваємо захисників»: вже 2 роки мережа ОККО безкоштовно годує військових на своїх прифронтових АЗК

«Зігріваємо захисників»: вже 2 роки мережа ОККО безкоштовно годує військових на своїх прифронтових АЗК
5 бер. 2024 р.

Від березня 2022 року ОККО безкоштовно пригощає кавою та хотдогами захисників і захисниць на своїх АЗК у прифронтових регіонах. За ці 2 роки компанія в рамках ініціативи «Зігріваємо захисників» вже приготувала понад 4,6 мільйона порцій кави/чаю та 2,7 мільйона хотдогів.

Зараз така можливість доступна на 56 АЗК мережі. Зокрема, це комплекси у Донецької області, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Сумській, Миколаївській та Чернігівській областях.

Усі витрати на частування захисників компанія бере на себе. Та клієнти за бажанням також можуть підтримати програму через платформу Fishka Благодійність або залишити донат безпосередньо на касі будь-якого АЗК, звернувшись до оператора.

Нагадаємо також, що згідно з даними видання NV Бізнес, мережа ОККО входить до топ-10 компаній України за обсягами допомоги ЗСУ та фінансової підтримки інших гуманітарних проєктів, спрямувавши на ці потреби уже 1,5 мільярда гривень. Крім програми «Годуємо захисників», ОККО перераховує значні кошти на забезпечення ЗСУ зброєю і технікою.

Зокрема, у співпраці з фондом «Повернись живим» компанія запустила вже третю хвилю ініціативи «ОКО ЗА ОКО». За підсумками першої хвилі було закуплено 25 розвідкомплексів для ЗСУ за 350 млн грн, під час другої – акумульовано 400 млн грн на зброю для ТрО, відвантаження якої триває. Третя  хвиля «ОКО ЗА ОКО», що стартувала у лютому 2024-го, має на меті придбання 10 бойових комплексів техніки і зброї Пульстронів для десантно-штурмових військ. А це понад  4500 одиниць техніки загальною вартістю 500 млн грн. Нагадаємо, що компанія відраховує по 1 грн з кожного проданого літра пального Pulls на зброю та техніку для війська.

Поділися з друзями: