OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ВАШ ДІМ

Адреса:
вул. Пасічна, 167, м. Львів, 79066
Соціальні мережі:
Про компанію

Житлово-будівельна компанія «Ваш дім» заснована у 2002 році. Основними напрямами її діяльності є проектування, будівництво та реалізація житлових проектів. За 16 років роботи на ринку збудувала понад 120 тисяч м2 житла, зокрема й найвищий житловий будинок у Львові – 67 м.

«Ваш дім» – єдиний представник з Західної України, який потрапив у двадцятку найнадійніших забудовників країни за результатами рейтинговим дослідженням журналу «Деньги». ЖБК «Ваш дім» посіла 11 місце за надійністю будівництва. Гарантом того, що усі об’єкти буде здано вчасно і якісно, є приналежність компанії до одного з найбільших українських бізнес-холдингів OKKO Group.

Компанія відзначена престижною нагородою European Property Awards 2017-2018 та здобула перше місце на конкурсі Ukrainian Urban Awards в номінації «Житлова архітектура» (2018 рік). Обидвох нагород компанія удостоєна за свій новий проект Villa Magnolia, який передбачає будівництво сучасного житлового кварталу малої поверховості, де враховані природні потреби людини у приватності та комфорті. На створення цього комплексу компанію  надихнула архітектура Львова 20-30-х років минулого століття – вишукані вілли у стилі функціоналізму. У 2017 році здано першу чергу комплексу Villa Magnolia.

Поділися з друзями: