OKKO GROUP - Official Website
Loading...
OKKO GROUP - Official Website

Понад 30 мільйонів гривень зібрано на протезування в межах проєкту «ФІШКОГРАЙ»

Понад 30 мільйонів гривень зібрано на протезування в межах проєкту «ФІШКОГРАЙ»
Feb 1, 2024

За 3 місяці програмі лояльності Fishka, за допомогою інтерактивного благодійного проєкту «ФІШКОГРАЙ», вдалось зібрати понад 30 мільйонів гривень для реабілітаційного центру «НЕЗЛАМНІ». Центр займається протезуванням і реабілітацією українців, які втратили кінцівки внаслідок бойових дій.
Понад мільйон разів користувачі мобільного додатку Fishka колихали телефон і генерували донати. Для цього, вони робили покупки з карткою програми лояльності, насолоджувались звучанням музичних творів Володимира Івасюка та вгадували мелодію. А Fishka спільно з Mastercard нагороджували ці спроби донатом на протези для незламних – від 1 до 1000 грн. Також небайдужі списували свої бали на підтримку проєкту та донатили безпосередньо на mono банку.
«Дякуємо програмі лояльності Fishka та партнеру Mastercard, з допомогою яких ми зможемо забезпечити частину наших пацієнтів дороговартісними протезами, а відтак і подарувати їм можливість повернутися до максимально повноцінного життя в нових умовах. Адже, місія UNBROKEN: лікувати, протезувати та реабілітувати українців в Україні. І наша команда щодня працює над тим, аби створити належні умови та віднайти можливості для якнайкращого відновлення наших захисників і захисниць», – каже Олег Самчук, генеральний директор Першого медоб’єднання Львова.

Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання високотехнологічних та функціональних штучних кінцівок для незламних українців: біонічних протезів рук та комплектуючих для остеоінтеграційного протезування ніг. 

«Разом із партнерами ми створили проєкт «ФІШКОГРАЙ», основна мета якого – зробити свій внесок у протезування незламних українців і привернути увагу суспільства до масштабів цієї потреби. Ми вдячні кожному, хто долучився до нашого благодійного проєкту: вгадував мелодії і генерував донати, переказував бали Fishka, робив внески на рахунки центру,– каже Ольга Семчук, керівниця програми лояльності Fishka.– Ми бачимо, що «ФІШКОГРАЙ» торкнувся струн душі мільйонів українців, адже вийшов гарний симбіоз благодійної мети, гейміфікації та популяризації української музики, що є вкрай важливим для нас сьогодні. І це означає, що ми не тільки справились із благодійною метою проєкту, але й познайомили величезну кількість українців із творчістю Володимира Івасюка».

Це поки наймасштабніший благодійний проєкт, який реалізувала програма лояльності Fishka разом з партнерами. Завдяки клієнтам Fishka та всім добродіям зроблено великий крок, аби допомогти українським військовим і цивільним отримати протези та жити повноцінним життям.

 

Share with friends: